Witamy na stronie
Parafii Św. Wawrzyńca w Sochaczewie
Msze Święte:
Dni powszednie:
6:30, 7:00, 7:30, 17:30, 18:00

Niedziele i Święta:
6:30, 8:00, 9:30, 11:00, 12:30, 16:30, 18:00

ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMNETU - CODZIENNIE OD 08:30 do 17:00
Kancelaria Parafialna czynna:
w dni powszednie od 10:00 do 12:00
oraz od 16:00 do 17:00
(z wyjątkiem świąt kościelnych i pierwszych piątków miesiąca)

W ważniejszych sprawach Ks. Proboszcz przyjmuje w godz. 8:30-8:30
"Spraw, abyśmy miłowali to, co on miłował, i wypełniali to, czego uczył" tel.: (46) 862 31 80

Grupy Parafialne w naszej sochaczewskiej parafii:

 

Dla dzieci i młodzieży

1. Ministranci – sobota, g. 9:00 / Ks. Grzegorz/

2. Lektorzy – piątek, g. 19:00 / Ks. Grzegorz/

3. Bielanki – II i IV sobota m-ca, g. 9:00 / P. Agnieszka, Ks. Łukasz/

4. Scholka Dziecięca – sobota, g. 10:00 / P. Ania, P. Piotr, Ks. Tomasz, S. Lidia/

5. Schola Młodzieżowa – piątek, g. 20:00 / P. Jola K., Ks. Tomasz/

6. Młodzież Maryi – sobota, g. 11:00 / P. Agnieszka, Ks. Łukasz/

7. Oaza Dzieci Bożych – sobota, g.12:00 / Ks. Tomasz, Animatorzy/

8. Oaza Młodzieżowa – piątek, g. 19:00 / Ks. Tomasz, S. Anuncjata, S. Weronika/

9. Szkolne Koła Caritas – / katechetki /

 

Dla dorosłych

10. Rada Parafialna / Ks. Proboszcz/

11. Wspólnoty Różańcowe – / Ks. Proboszcz, P. Ela M./

12. Chór Parafialny – czwartek, g. 18:00 / P. Czesław, P. Piotr, Ks. Proboszcz/

13. Asysta Kościelna i Totus Tuus / Ks. Proboszcz/

14. Rycerstwo Niepokalanej – I sobota m-ca / Ks. Łukasz/

15. Stowarzyszenie Rodzin Katolickich – I poniedziałek m-ca / Ks. Łukasz/

16. Kościół Domowy – Krąg I / Ks. Łukasz/

17. Kościół Domowy – Krąg II / Ks. Tomasz/

18. Wspólnota A. A. – środa, g. 18:00, niedziela, g. 10;00 / Ks. Tomasz/

19. Caritas Parafialna: Świetlica, Jadłodajnia, Sklepik / Ks. Łukasz/

20. Chorzy – I piątek w domach, III sobota 10.00 w kościele / Ks. Łukasz/

21. Rodzina Radia Maryja – I-szy pon. m-ca g. 18.30 / Ks. Łukasz/

22. Grupa Błękitna – / Ks. Łukasz /

 

Każda z Grup oczekuje na chętnych !