mla format examples works cited examples of research paper scientific paper example how to write a perfect argumentative essay what does a thesis statement include
Witamy na stronie
Parafii Św. Wawrzyńca w Sochaczewie
Msze Święte:
Dni powszednie:
6:30, 7:00, 7:30, 17:30, 18:00

Niedziele i Święta:
6:30, 8:00, 9:30, 11:00, 12:30, 16:30, 18:00

ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMNETU - CODZIENNIE OD 08:30 do 17:00
Kancelaria Parafialna czynna:
w dni powszednie od 10:00 do 12:00
oraz od 16:00 do 17:00
(z wyjątkiem świąt kościelnych i pierwszych piątków miesiąca)

W ważniejszych sprawach Ks. Proboszcz przyjmuje w godz. 8:30-8:30
"Spraw, abyśmy miłowali to, co on miłował, i wypełniali to, czego uczył" tel.: (46) 862 31 80

Intencje Mszy Świętych

od 2 maja 2021 do 9 maja 2021 r.

Niedziela – 2 maja 2021 r. – 5 Niedziela Wielkanocna –

GodzinaIntencja
6:301) + Stanisławę Jakimiak (greg. 2)
 2) + Danutę, Jana, Mariannę, Stanisława, Teresę i Danutę Kołodziejczyków (19)
8:001) + Jerzego Zatorskiego (greg. 28)
 2) + Stanisławę (6 r. śm.) i Stanisława Nowaków
9:30+ zm. z rodz. Chojnackich
11:00+ Mieczysławę (16 r. śm.) i Stanisława Kopków z rodzicami
12:301) – Za Parafian
 2) + Dariusza Raczkowskiego
16:30+ Adama Misiaka (2 r. śm.)
18:00– O Boże błog., op. Matki Bożej, zdrowie, wszelkie łaski dla wspólnoty KŻR im. bł. Michała Sopoćki i ich rodzin

Poniedziałek – 3 maja 2021 r. – Uroczystość NMP Królowej Polski

GodzinaIntencja
6:301) + Stanisławę Jakimiak (greg. 3)
 2) + Danutę, Jana, Mariannę, Stanisława, Teresę i Danutę Kołodziejczyków (20)
8:001) + Jerzego Zatorskiego (greg. 29)
 2) + Eugeniusza Cybulskiego (6 r. śm.), Piotra, Stanisławę i Kazimierza Buczków
9:30+ Władysławę, Jana i Danutę Cibów, zm. z rodz. Cibów, Zofię i Jana Rdeckich
11:00+ Sylwestra Stupińskiego (3 r. śm.), Stefana (11 r. śm.) i Genowefę Rucińskich
12:001) – Za Ojczyznę
 2) + Zygmunta Sęde i Zofię Dąbrowską
16:30+ Zygmunta Mielewskiego (im.)
18:00– O Boże błog., op. Matki Bożej, zdrowie, o umocnienie i moc wiary dla Jarosława

Wtorek – 4 maja 2021 r. – wsp. św. Floriana

GodzinaIntencja
6:301) + Stanisławę Jakimiak (greg. 4)
 2) + Danutę, Jana, Mariannę, Stanisława, Teresę i Danutę Kołodziejczyków (21)
7:00+ Helenę i Edmunda Mańkowskich, Jana, Mariannę, Bogdana i Kazimierza Tomasiewiczów
7:30+ Jerzego Zatorskiego (greg. 30)
17:30+ Grzegorza Staniaszka (7 r. śm.)
18:00+ Stanisławę i Wawrzyńca Olech
18:30– Nabożeństwo majowe

Środa – 5 maja 2021 r.

GodzinaIntencja
6:301) + Stanisławę Jakimiak (greg. 5)
 2) + Danutę, Jana, Mariannę, Stanisława, Teresę i Danutę Kołodziejczyków (22)
7:00+ d.w.cz.c.
7:30+ Eugeniusza Figurę (6 r. śm.)
17:30+ Genowefę (7 r. śm.) i Kazimierza Katnerów, Bożenę Trzos, Gabrielę Włodarską, zm. z rodz. Katnerów i Winnickich
18:00– Msza święta z Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
18:30– Nabożeństwo majowe

Czwartek – 6 maja 2021 r. – Święto św. Filipa i Jakuba

GodzinaIntencja
6:301) + Stanisławę Jakimiak (greg. 6)
 2) + Danutę, Jana, Mariannę, Stanisława, Teresę i Danutę Kołodziejczyków (23)
7:00+ d.w.cz.c.
7:30+ Andrzeja Mleczko (10 r. śm.)
17:30+ Włodzimierza Marciniaka (13 r. śm.)
18:00+ Wandę i Stanisława Ambroziaków
18:30– Nabożeństwo majowe

Piątek – (I m-ca) – 7 maja 2021 r.

GodzinaIntencja
6:301) + Stanisłąwę Jakimiak (greg. 7)
 2) + Danutę, Jana, Mariannę, Stanisława, Teresę i Danutę Kołodziejczyków (24)
7:301) + Stanisławę i Jana Szyprowskich
 2) + d.w.cz.c.
16:30+ Stanisława Grabowskiego (im.)
18:00– Msza święta z Koronką do Bożego Miłosierdzia
18:30– Nabożeństwo majowe

Sobota – 8 maja 2021 r. – Uroczystość św. Stanisława

GodzinaIntencja
6:301) + Stanisławę Jakimiak (greg. 8)
 2) + Danutę, Jana, Mariannę, Stanisława, Teresę i Danutę Kołodziejczyków (25)
7:00+ Stanisławę, Kazimierę, Czesława i Karola Pakowskich, Alfredę Czarnecką
7:30+ Stanisława, Mariannę, Józefa, Jana i Wiesława Romańskich, Tomasza i dziadków Wachowskich, małżonków Sokołowskich
11:00– I Komunia święta – Szkoła Podstawowa nr 3
17:30+ Stanisława (im.), Sabinę i Krzysztofa Ozimkiewiczów
18:00+ Rozalię Grzybowską
18:30– Nabożeństwo majowe

Niedziela – 9 maja 2021 r. – 6 Niedziela Wielkanocna –

GodzinaIntencja
6:301) + Stanisławę Jakimiak (greg. 9)
 2) + Danutę, Jana, Mariannę, Stanisława, Teresę i Danutę Kołodziejczyków (26)
8:001) + Tomasza (21 r. śm.) i Bolesława (48 r. śm.) Wachowskich
 2) + Stanisława (im.), Adama, Bronisławę i Jana Fidelusów, Dominikę Wróblewską, rodziców Pytlosów
9:30+ Stanisława (11 r. śm.), Władysława i Wacława Kujawów, Jerzego Zatorskiego
11:00– I Komunia święta – Szkoła Podstawowa nr 3
12:301) – Za Parafian
 2) – I Komunia święta – Szkoła Podstawowa nr 1
16:30+ Stanisława Motyla, Zofię i Stanisława Tomeckich
18:00+ Stanisława, Stefana i Eugeniusza Kwiatkowskich, Edwarda Walczaka z rodzicami

Zmartwychwstałemu Jezusowi polecamy ś.p. zmarłych:

1. Leszka Popielarka, ul. Sochaczewskiego

2. Wiesławę Parzyszek, ul. Senatorskiej

3. Marka Błaszczyka, ul. Wojska Polskiego

4. Bogusława Skwarskiego, ul. Piłsudzkiego

6. Grzegorza Łażewskiego, ul. Płockiej

Proszę o sprawdzenie poprawności podanej intencji.

Błąd proszę zgłosić Księdzu przed rozpoczęciem Mszy św. w zakrystii.