Witamy na stronie
Parafii Św. Wawrzyńca w Sochaczewie
Msze Święte:
Dni powszednie:
6:30, 7:00, 7:30, 17:30, 18:00

Niedziele i Święta:
6:30, 8:00, 9:30, 11:00, 12:30, 16:30, 18:00

ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMNETU - CODZIENNIE OD 08:30 do 17:00
Kancelaria Parafialna czynna:
w dni powszednie od 10:00 do 12:00
oraz od 16:00 do 17:00
(z wyjątkiem świąt kościelnych i pierwszych piątków miesiąca)

W ważniejszych sprawach Ks. Proboszcz przyjmuje w godz. 8:30-8:30

Parafia Św. Wawrzyńca w Sochaczewie

"Spraw, abyśmy miłowali to, co on miłował, i wypełniali to, czego uczył" tel.: (46) 862 31 80

Ogłoszenia duszpasterskie – 20 Niedziela – 20.08.17 r.

Ogłoszenia duszpasterskie – 20 Niedziela – 20.08.17 r.

 

  1. Zapraszamy na wspólny różaniec:

– dzisiaj o godz. 17.30;

– w tygodniu o 8.00 i 17.30.

 

  1. W tym tygodniu:

– poniedziałek – wspomnienie św. Bernarda.

– we wtorek – wspomnienie św. Piusa X.

– w środę – wspomnienie N.M. Panny Królowej.

– nowenna do M. Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.00.

– w piątek – święto św. Bartłomieja, Ap.

– w przyszłą niedzielę – Uroczystość N.M. Panny Częstochowskiej.

– odpust w Mikołajewie, suma o 12.00.

 

  1. W tym tygodniu czuwają w kaplicy M.B. Różańcowej przed Najświętszym Sakramentem rodziny mieszkające przy ul. Buczka, Długiej, Nowej, Małej, Lubiejewskiej, Pułaskiego, Bolechowskich i Chełmońskiego.

 

  1. Prasa katolicka w sklepiku parafialnym.

 

  1. W tym tygodniu odeszli do wieczności …

Spotkania Grup Parafialnych w roku 2017 /2018

Spotkania Grup Parafialnych w roku 2017 /2018

 

  1. Dzieci:

– Ministranci i kandydaci – sobota 9.00 – na plebanii / Ks. Jarosław /

– Bielanki – II i IV sobota 9.00 –  / Ks. Łukasz, P. Agnieszka /

– Scholka Dziecieca AWE – sobota 10.00 – sala chóru

Ks. Tomasz, S. Lidia, Pani Ania, Pan Piotr /

– Oaza Dzieci Bożych – sobota 10.00 – Ks. Łukasz, Ks. Tomasz

i p. Agnieszka.

– Wspólnoty Różańcowe – w szkołach – / katechetki /

 

  1. Młodzież:

– Oaza Młodzieżowa – piątek 19.00 – na plebanii / Ks. Tomasz /

– Lektorzy – piątek 19.00 – kaplica na plebanii / Ks. Jarosław/

– Schola Młodzieżowa EMMANUEL– piątek 18.30 – sala chóru

/ Ks. Tomasz /

 

  1. Dorośli

– Stowarzyszenie Rodzin Katolickich – II poniedziałek miesiąca

– plebania / Ks. Dariusz/

– Oaza Rodzin – w domach / Ks. Łukasz, Ks. Tomasz /

– Chór Parafialny – czwartek 18.00 – sala chóru

/ P. Czesław Cieślak, P. Organista, Ks. Prob./

– Wspólnoty Różańcowe – II sobota m-ca 14.00 – kaplica M.B.

/ Pani Ela Małecka, Ks. Prob./

– Rycerstwo Niepokalanej – I sobota miesiąca – 6.30 – kaplica M.B.

/ Ks. Dariusz/

– AA – niedziela 10.00; środa 18.00 – na plebanii / Ks. Dariusz /

– Totus Tuus – okazjonalnie / Ks. Jarosław/

– Asysta Kościelna – okazjonalnie / Ks. Jarosław/

– Rodzina Radia Maryja – 1-szy poniedziałek – 18.00

kościół i Ostoja / Ks. Dariusz/

– Caritas / Świetlica, Jadłodajnia, Sklepik, Chorzy/ – Ks. Łukasz

 

 

Każdy jest zaproszony do uczestnictwa w tych grupach!

Znajdź swoje miejsce w parafii !

Duszpasterstwo w par. św. Wawrzyńca w Sochaczewie A.D. 2017/2018

Duszpasterstwo w par. św. Wawrzyńca w Sochaczewie              A.D. 2017/2018

 

  1. Lektorzy – piątek 19.00

Ministranci –  sobota 9.00 ; kandydaci – sobota – 10.00 – Ks. Jarosław

  1. Asysta – Ks. Jarosław
  2. Totus Tuus – Ks. Jarosław
  3. Chór Parafialny – czwartek g. 18.00 – Ks. Proboszcz, Pan Organista, p. Cz. Cieślak
  4. Schola Młodzieżowa – piątek 18.30 – Ks. Tomasz
  5. Scholka Dziecięca – sobota 10.00 – S. Lidia CR, p. Ania O., p. Piotr, Ks. Tomasz
  6. Bielanki – II i IV sobota m-ca g. 9.00 – p. Agnieszka, Ks. Łukasz
  7. AA – Ks. Dariusz
  8. Oaza Młodzieżowa – piątek 19.00 – Ks. Tomasz

Oaza Dzieci Bożych – sobota g.10.00 – Ks. Łukasz, Ks. Tomasz i p. Agnieszka

Oaza Rodzin – Ks. Łukasz, Ks. Tomasz.

  1. Stowarzyszenie Rodzin Katolickich – II poniedziałek m-ca 19.00, Ks. Dariusz
  2. Caritas: Świetlica, Jadłodajnia, Sklepik,

Chorzy – Msza św. i spotkanie w III sobotę miesiąca g. 10.00

Obiady dla dzieci w szkołach – Ks. Łukasz

  1. Wspólnoty Różańcowe – II sobota m-ca g. 14.00 – Ks. Proboszcz
  2. Pielgrzymka Piesza – Grupa Błękitna – Ks. Łukasz
  3. Rodzina Radia Maryja – I poniedz. m-ca g. 18.00 – Ks. Dariusz
  4. Rycerstwo Niepokalanej – I sobota m-ca g. 6.30 – Ks. Dariusz

 

 

Odpowiedzialny za kancelarię – Ks. Dariusz

Gablota przed i w kościele, na plebani oraz Ewangelizacja wizualna – Ks. Jarosław

Opieka nad Ostoją św. Dominika – Ks. Tomasz

Dekoracje okolicznościowe i świąteczne – Ks. Jarosław

Odpowiedzialny za Nabożeństwo Fatimskie – wszyscy

Odpowiedzialny za salę ministrantów przy kancelarii i zakrystię – Ks. Jarosław

Odpowiedzialny za salkę AA – Ks. Dariusz

Nagłośnienie procesyjne – Ks. Łukasz

Odpowiedzialny za bierzmowanie – Ks. Jarosław

Przygotowanie adoracji na I-szą  niedzielę miesiąca – Ks. Dariusz

Msza dla dzieci  – Ks. Tomasz

Odpowiedzialny za I-szą Komunię św. – Ks. Tomasz

Odpowiedzialny za chrzty – spotkania I wtorek m-ca g. 18.30.- Ks. Dariusz

Odpowiedzialny za nauki przedmałżeńskie – Ks. Łukasz

Rozliczenia i grafiki – Ks. Jarosław

Odpowiedzialny za Orszak Trzech Króli – Ks. Tomasz

 

Dyżur w konfesjonale – wg grafiku.

 

Dyżur w kancelarii – 10.00 – 12,00; 16.00 – 17.00

– także poza godzinami dyżurny czuwa na plebanii.

 

 

 

 

 

Nazwisko imię Radnych Rady Parafialnej od 31.08.2016 r.

  Nazwisko imię Radnych Rady Parafialnej od 31.08.2016 r.  

                 Rejon.

 
 

 

 

Za Bzurą:

 

 

   
1. Karczewski Jerzy Kuznocin  
2. Ostrowska Alina Kuznocin  
3. Parśniak Teresa ul. Pułaskiego  
   

Czerwonka Parcel:

 

   
4. Kiewel Grażyna Czerwonka P.  
5. Nagłowska Rita Czerwonka P.  
6. Gontarz Bogumiła Czerwonka P.  
   

Wójtówka, Sochaczew Wieś:

 

   
7.   Jóźwiak  Katarzyna Wójtówka, Sochaczew Wieś.  
   

Prawa strona od Warszawskiej:

 

   
8. Fortuna Zbigniew Ul. Olimpijska – za Stadionem  
9. Tekliński Marek Ul. Piłsudskiego / Ogrodnik/  
10. Duński Stanisław Ul. Piłsudskiego – Ogrody  
11. Mieszkowska Stanisława Ul. Skłodowskiej – Milionerów  
12. Kujawa Rafał Ul. Warszawska – przed stadionem  
13. Stępowski Marek Ul. Traugutta i okolice.  
   

Lewa strona od Warszawskiej:

 

   
14. Zacharzewski Wojciech Ul. Warszawska – za Stylową  
15. Adamiak Marek Ul. Staszica  
16. Małecka Elżbieta Ul. Senatorska  
17. Dębek Maria Ul. 600-Lecia – Cebulki  
18.

19.

Wójcicka Maria

Chojnacki Benedykt

Ul. Żeromskiego – Cebulki

Ul. Żeromskiego i Pokoju.

 
   

Victoria:

 

   
20. Stopińska Krystyna Nowa Victoria.  
21. Słomińska Teresa Stara Victoria  
   

Rada Honorowa:

 

   
22 Leszczyńska Aniela    
23. Wolski Marek    
24. Jeznach Adam.    
25. Kwiatkowski Marek.