Intencje Mszy Świętych

Intencje Mszy Świętych

od 19 maja 2024 r. do 26 maja 2024 r.

Niedziela – 19 maja 2024 r. – Uroczystość Zesłania Ducha Świętego  

  

Godzina

Intencja

6:30

† Stanisława (intencja imieninowa), Sabinę, Krzysztofa Ozimkiewiczów

8:00

1)  † Tomasza Grzelaka – Msza Święta Gregoriańska 19

  

2) † Eugeniusza Cybulskiego, Rodziców Stanisławę, Piotra, Kazimierza Buczków

9:30

1) – O wszelkie potrzebne łaski, dar Bożego błogosławieństwa dla Bartosza (intencja z okazji 18 – rocznicy urodzin)

 

2) † Stanisława (w 32 rocznicę śmierci), Annę Sutów, Andrzeja Leszczyńskiego

11:00

I Komunia Święta – Szkoła Podstawowa nr 4 / Szkoła Podstawowa nr 6 /

12:30

1) † Zofię, Marka Bodziochów, Jolantę Żemajtuk

 

2) † Wojciecha, Rodziców Łucję, Bolesława Ziarków, Henrykę, Zygmunta Tomczyków, Mariannę, Bronisława Wójcików

16:30

† Tadeusza (w 26 rocznicę śmierci), Marię Zasadów

18:00

† Zofię Marciniak, Stanisławę Kalotę

 

Poniedziałek – 20 maja 2024 r. – Święto NMP Matki Kościoła   

 

Godzina

Intencja

6:30

† Tomasza Grzelaka – Msza Święta Gregoriańska 20

7:00

1) † Marię Ciesielską (w 23 rocznicę śmierci), Zmarłych z Rodziny Ciesielskich  

  

2) † Krzysztofa (w 1 rocznicę śmierci), Mariannę (w 1 rocznicę śmierci) Burkowskich  

7:30

† Janinę Jasińską (w 17 rocznicę śmierci)

17:30

† Wojciecha Harmułowicza  

18:00  

† Alinę (w 10 rocznicę śmierci), Aleksandra Jaczyńskich, zmarłych Rodziców,  Helenę, Antoniego, Jana Pręgowskich, zmarłych z rodziny Heleniaków  

 

Wtorek – 21 maja 2024 r.   

Godzina

Intencja

6:30

† Jadwigę (w 3 rocznicę śmierci), Stefana, Adama Laskowskich, Leokadię, Józefa, Jerzego Pawłowskich, Ludwikę Szarleję

7:00  

1) † Tomasza Grzelaka – Msza Święta Gregoriańska 21

  

2) † Irenę (w rocznicę śmierci), Bolesława Szymańskich, Jana, Helenę, Ryszarda

Głuszkowskich, Zofię Pasieczną   

7:30   

† Stefana (w 33 rocznicę śmierci), Stefanię, Mariannę, Marka, Jerzego (w 13 rocznicę śmierci) Marcinkowskich, Krystynę, Tadeusza Kozerskich  

17:30

† Władysławę, Franciszka Boczkowskich, Barbarę, Wiesława Szczepańskich  

18:00

† Ryszarda Zygmunciaka (intencja od Sąsiadów z Czerwonki)  

 

Środa – 22 maja 2024 r.

Godzina

Intencja

6:30

† Annę Burzyńską (w 20 rocznicę śmierci), Barbarę Andrzejewską  

7:00  

1) † Jerzego Zdankiewicza, zmarłych z Rodziny Zdankiewiczów  

  

2) † Zofię Skrzynecką (intencja od Rodziny Słomińskich)  

7:30

† Tomasza Grzelaka – Msza Święta Gregoriańska 22

17:30

† Wacławę, Mariana Kubinów  

18:00

– Nowenna do Matki Bożej oraz Msza Święta

 

Czwartek – 23 maja 2024 r.

                            – Święto Jezusa Chrystusa – Najwyższego i Wiecznego Kapłana  

 

Godzina

Intencja

6:30

† Tomasza Grzelaka – Msza Święta Gregoriańska 23

7:00  

1) † Józefa, Izabelę Ozięblewskich, Dziadków Szymaniaków, Ozięblewskich  

  

2) † Jerzego Kapustę (intencja od KŻR im. bł. Anieli)  

7:30   

† Janusza, Janinę, Franciszka Omelańczaków, Stanisława Osowieckiego

17:30

† Karolinę, Stefana Miaziów  

18:00

† Władysława, Władysławę Czarnotów, Halinę, Franciszka, Pawła Młyńskich

 

Piątek – 24 maja 2024 r. – wspomnienie NMP Wspomożycielki Wiernych

          

Godzina

Intencja

6:30

† Józefa (w 41 rocznicę śmierci), Janinę (w 25 rocznicę śmierci) Moszczyńskich  

7:00  

1) † Tomasza Grzelaka – Msza Święta Gregoriańska 24

 

2) † Hannę, Tomasza (w 6 rocznicę śmierci) Zdanowskich  

7:30

† Cecylię Bargieł (w 23 rocznicę śmierci)  

17:30   

† Tadeusza (w 20 rocznicę śmierci) Uściłowskiego, Agnieszkę, Władysława Uściłowskich, Janinę Klocek  

18:00

– Koronka do Miłosierdzia Bożego oraz Msza Święta     

 

Sobota – 25 maja 2024 r.

Godzina

Intencja

6:30

† Józefa Szwarca  

7:00

1) † Jadwigę, Stanisława, Danutę Laskowskich

    

2) † Ritę Nagłowską (intencja od Sąsiadów z Czerwonki Parcel)  

7:30

† Tomasza Grzelaka – Msza Święta Gregoriańska 25

17:30

† Zofię, Jana Zatorskich  

18:00   

† Helenę, Józefa Bolestów, Marka, Zofię Markiewiczów  

 

Niedziela – 26 maja 2024 r. – Uroczystość Najświętszej Trójcy   

  

Godzina

Intencja

6:30

† Tadeusza, Annę, Tadeusza Świniarskich, Kazimierza, Elżbietę Cegiełków, Krzysztofa Kawkę  

8:00

1) † Tomasza Grzelaka – Msza Święta Gregoriańska 26

  

2) † Janinę, Jana Rzepów, Annę, Szymona Wójcików, Zofię Stępień, Wiesława Sucharskiego  

9:30

1) † Zofię Wawrzyńczak

 

2) † Czesławę (w 12 rocznicę śmierci), Piotra, Elżbietę Kiewelów  

11:00

Rocznica Pierwszej Komunii Świętej –     SP 1; SP3; SP Kąty

12:30

Rocznica Pierwszej Komunii Swiętej –     SP4; SP6  

16:30

† Mariusza (w 27 rocznicę śmierci), Eugeniusza (w 15 rocznicę śmierci) Rębiszewskich, Wiktorię, Józefa Kacprowskich  

18:00

† Jana Ciechomskiego (w 7 rocznicę śmierci)

 

 

 

 

W ostatnim tygodniu w naszej wspólnocie pożegnaliśmy:

 

 † Stefanię Sadowską, z Łodzi

† Martę Kujawę, z ul. Kosińskiego

† Alinę Muszyńską, z ul. Reymonta