Intencje Mszy Świętych

Intencje Mszy Świętych

od 3 marca 2024 r. do 10 marca 2024 r.

 

Niedziela – 3 marca 2024 r. – III Niedziela Wielkiego Postu

  

Godzina

Intencja

6:30

† Kazimierza Nowierskiego (intencja imieninowa)

8:00

1) † Jadwigę Komorowską – Msza Święta Gregoriańska 6

 

2) † Kazimierza, Marię Orzechowskich, zmarłych z rodziny Orzechowskich, Wierzchuckich

9:30

† Helenę, Józefa, Henryka Marczaków

11:00

† Kazimierę, Józefa, Andrzeja Walczaków

12:30

1) – Za Parafian

 

2) † Helenę, Stefana Zarzyńskich, Bogdana, Aleksandrę, Kazimierza, Zygmunta Zakrzewskich

  

3) † Alicję, Edwarda Marcinkowskich

16:30

† Andrzeja Jedwabnego (intencja od Kolegów i Koleżanek Córki ze szkoły w Szymanowie)

17:30

– Gorzkie Żale

18:00

† Helenę Stępniak (intencja imieninowa), Franciszkę, Józefa Kaźmierczaków

Poniedziałek – 4 marca 2024 r. – święto św. Kazimierza

                                                                – Peregrynacja Relikwii bł. Rodziny Ulmów

 

Godzina

Intencja

6:30

– O dar nowych powołań do Zgromadzenia Sióstr Elżbietanek

7:00

1) † Jadwigę Komorowską – Msza Święta Gregoriańska 7

 

2) † Annę, Leszka Lipskich  

7:30

† Kazimierza, Józefa, Stanisławę Porodko, Dziadków Arentów, Zmarłych
 z rodziny Przydatków

17:30

† Kazimierza Boszko (Msza Święta w Kaplicy Matki Bożej)

18:00

– Rozpoczęcie Peregrynacji Relikwii Błogosławionej Rodziny Ulmów

                                                           – Msza Święta w intencji małżeństw i rodzin

 

Wtorek – 5 marca 2024 r. – Peregrynacja Relikwii bł. Rodziny Ulmów

Godzina

Intencja

6:30

† Za zmarłe Siostry Elżbietanki i Zmarłych z rodzin Sióstr

7:00

1)† Jadwigę Komorowską – Msza Święta Gregoriańska 8

 

2)† Jana Powichrowskiego, Weronikę Giemzę (intencja od siostry Czesławy
z rodziną)  

7:30  

† Kazimierza (w 24 rocznicę śmierci), Lucynę Kubiaków, Wiesława Wilczka, Rodziców Wilczków

16:30

– Zakończenie Peregrynacji Relikwii Błogosławionej Rodziny Ulmów

                                                             – Msza Święta w intencji dzieci i młodzieży

17:30

† Zygmunta Wasilewskiego (w 2 rocznicę śmierci, intencja od żony i dzieci)

18:00

† Kazimierę Ćwiklińską

Środa – 6 marca 2024 r.

Godzina

Intencja

6:30

– O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski, opiekę Matki Bożej dla Janiny

7:00

1)† Jana, Mariannę, Bogdana, Ryszarda, Kazimierza Tomasiewiczów, Irenę Zduńczyk, Helenę, Edmunda Mańkowskich

 

2)† Ritę Nagłowską (intencja od Rodziny Borkowskich, Kozłowskich)  

7:30

† Danielę Nóżkę (w 12 rocznicę śmierci)

17:30

† Jadwigę Komorowską – Msza Święta Gregoriańska 9

18:00

– Nowenna do Matki Bożej oraz Msza Święta

 

Czwartek – 7 marca 2024 r. – I czwartek miesiąca

 

Godzina

Intencja

6:30

† Jadwigę Komorowską – Msza Święta Gregoriańska 10

7:00

1)† Za Dusze w Czyśćcu cierpiące

 

2)† Bożenę Rzeczycką (intencja od Emerytek z Księgowości Banku Spółdzielczego)

7:30  

† Ryszarda Wójcickiego, zmarłych z Rodziny Strzelczyków, Wójcickich

17:30

† Janinę Gmurek (w 9 rocznicę śmierci)

18:00

† Alicję, Kazimierza Włodarków

 

 

Piątek – 8 marca 2024 r. – Dzień Kobiet   

          

Godzina

Intencja

6:30

† Tadeusza Zajączkowskiego (w 4 rocznicę śmierci)

7:00  

1) † Jadwigę Komorowską – Msza Święta Gregoriańska 11

 

2) † Rodziców Janinę, Mariana (w 8 rocznicę śmierci) Pieńkowskich

7:30

† Bogdana Zarzyckiego (w 5 rocznicę śmierci)

16:45

– Droga Krzyżowa dla dzieci

17:30

† Stanisława Targaszewskiego

18:00

– Koronka do Bożego Miłosierdzia oraz Msza Święta

18:45

– Droga Krzyżowa dla młodzieży i dorosłych

 

Sobota – 9 marca 2024 r.   

Godzina

Intencja

6:30

† Andrzeja Muszyńskiego (w 34 rocznicę śmierci)  

7:00

1) † Jadwigę Komorowską – Msza Święta Gregoriańska 12

 

2) † Ritę Nagłowską (intencja od Wójta, Pracowników, Rady Gminy Sochaczew)

7:30

† Stanisława Maciejewskiego (w 2 rocznicę śmierci)

17:30

† Magdalenę (w 17 rocznicę śmierci), Alinę, Leszka, Andrzeja Wojciechowskich

18:00

† Roberta Orłowskiego (w 19 rocznicę śmierci)

 

 

 

Niedziela – 10 marca 2024 r. – IV Niedziela Wielkiego Postu

  

Godzina

Intencja

6:30

† Stefanię (w 22 rocznicę śmierci), Czesława (w 29 rocznicę śmierci) Bednarków

8:00

1) † Helenę, Henryka Kuśmierków

 

2) † Stefanię (w 10 rocznicę śmierci), Ryszarda, Zbigniewa, Edwarda Połciów

9:30

† Wandę (w 30 rocznicę śmierci), Mariana Wójcickich, Marię Gregorek

11:00

† Jadwigę (w 26 rocznicę śmierci), Tadeusza Musiałczyków, Stanisława Jelenia

12:30

1) – Za Parafian

 

2) † Jadwigę Komorowską – Msza Święta Gregoriańska 13

  

3) † Kamila, Mariannę (w 3 rocznicę śmierci) Deptułów

16:30

† Stanisławę Melson (w 11 rocznicę śmierci)

17:30

– Gorzkie Żale

18:00

† Helenę, Władysława Nowakowskich

 

W ostatnim tygodniu w naszej wspólnocie pożegnaliśmy:

 

† Andrzeja Wojtalika, z Warszawy

† Andrzeja Kaźmierczaka, z ul. Żeromskiego

 † Stanisława Duńskiego, z ul. Piłsudskiego

† Karolinę Zielonkę, z ul. Warszawskiej

† Wiesławę Wierzbicką, z ul. Żeromskiego