Witamy na stronie
Parafii Św. Wawrzyńca w Sochaczewie
Msze Święte:
Dni powszednie:
6:30, 7:00, 7:30, 17:30, 18:00

Niedziele i Święta:
6:30, 8:00, 9:30, 11:00, 12:30, 16:30, 18:00

ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMNETU - CODZIENNIE OD 08:30 do 17:00
Kancelaria Parafialna czynna:
w dni powszednie od 10:00 do 12:00
oraz od 16:00 do 17:00
(z wyjątkiem świąt kościelnych i pierwszych piątków miesiąca)

W ważniejszych sprawach Ks. Proboszcz przyjmuje w godz. 8:30-8:30
"Spraw, abyśmy miłowali to, co on miłował, i wypełniali to, czego uczył" tel.: (46) 862 31 80

Uncategorized

Ogłoszenia duszpasterskie – Uroczystość Trójcy Św. – 16.06.19 r.

Ogłoszenia duszpasterskie – Uroczystość Trójcy Św. – 16.06.19 r.

 

  1. Nabożeństwa: czerwcowe – w niedziele – o 17.30; w tygodniu o 18.30.
  2. W tym tygodniu:

– jutro – wspomnienie św. Brata Alberta,

suma odpustowa na Karwowie dzisiaj o g. 12.00.

– we wtorek – Msze św. na zakończenie roku szkolnego:

– dla Szkoły nr 3 – o godz. 8.30.

– dla Szkoły nr 4 – o godz. 9.30.

– w środę:

– Msza św. na zakończenie roku szkolnego dla Osiemdziesiątki

i Ogrodnika o godz. 8.00.

– nowenna do M. Bożej o 18.00.

– w piątek – wspomnienie św. Alojzego Gonzagi.

 

  1. W czwartek:

Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa czyli Boże Ciało:

       – Msze św. o godz. 6.30, 8.00, 9.30, 11.00 i 18.00.

– po Mszy św. o g. 11.00 – procesja ulicami miasta do 4 ołtarzy.

– zapraszam: asystę, lektorów, ministrantów, biel, dzieci komunijne w

strojach, Orkiestrę, Chór Parafialny, Wspólnoty Różańcowe i całą parafię.

– niech udział w procesji Bożego Ciała będzie naszym wspólnym

wyznaniem wiary w żywą obecność Chrystusa w Najśw. Sakramencie.

 

  1. 4. Od Bożego Ciała przez 8 dni – oktawa: po nabożeństwie czerwcowym

procesja eucharystyczna.

  1. Intencje zamówionych Mszy św. za modlących się przy kapliczkach i

Krzyżach są zamieszczone w gablocie przed kościołem.

 

  1. Prasa katolicka w sklepiku parafialnym.

 

  1. W tym tygodniu odeszli do wieczności…

 

Msze święte w intencji modlących się przy kapliczkach i krzyżach:

– 14 czerwca o godz. 18.00 – Czernka Parcel

– 15 czerwca o godz. 17.30 – Czyste

– o godz. 18.00 – Czerwonka Wieś

– 17 czerwca o godz. 18.00 – ul. Rozlazłowska

– 19 czerwca o godz. 18.00 – Sochaczew Wieś

– 21 czerwca o godz. 18.00 – Kuznocin Dolny

– 24 czerwca o godz. 18.00 – Wójtówka

– o godz. 18.00 – ul. Głowackiego

– 25 czerwca o godz. 18.00 – ul. Traugutta

– o godz. 18.00 – ul. Gawłowska

– 26 czerwca o godz. 18.00 – ul. Licealna

– o godz. 18.00 – Al. 600-lecia

– 27 czerwca o godz. 18.00 – os. za Stadionem

– 28 czerwca o godz. 18.00 – ul. Płocka

 

 

 

Intencje Mszy Świętych

Intencje Mszy Świętych

od 16 czerwca 2019 do 22 czerwca 2019 r.

 

Niedziela – 16 czerwca 2019 r. – Uroczystość Trójcy Przenajświętszej –

 

Godzina Intencja
6:30 + Rozalię i Bolesława Brzezińskich
8:00 1) + Mariannę, Stanisława, Tadeusza i Jana Walendziaków
  2) + Jana i Jadwigę Dębickich
9:30 1) + Sławomira Kalińskiego (greg. 17)
  2) + Zofię (31 r. śm.) i Zygmunta Milczarków
11:00 – O Boże błog., op. Matki Bożej, zdrowie i wszelkie potrzebne łaski dla Anny i Adama Grzelaków w 43 r. ślubu oraz dla ich dzieci
12:30 1) – Za Parafian + Stanisława i Władysławę Bocheń
  2) + Teresę i Jerzego Gosławskich
16:30 + Jana i Irenę Kaniów
18:00 + Janinę i Stanisława Marciniaków

 

Poniedziałek – 17 czerwca 2019 r. – wsp. św. Alberta Chmielowskiego, zakonnika

 

Godzina Intencja
6:30 + Helenę Żądło (od rodz. Leszczyńskich)
7:00 + za zm. z rodz. Lisieckich, Mackowiaków i Smogorzewskich
7:30 + za zm. z rodz. Lutyńskich, Oziemblewskich i Gasików
17:30 + Sławomira Kalińskiego (greg. 18)
18:00 1) + Jadwigę i Antoniego Baśkiewiczów w rocz. śm.
  2) – w int modlących się przy kapliczce ul. Rozlazłowska
18:30 – Nabożeństwo czerwcowe

 

Wtorek – 18 czerwca 2019 r.

 

Godzina Intencja
6:30 + Ryszarda Kubiaka (od rodz. Małeckich)
7:00 + Wandę (46 r. śm.), Ryszarda, Władysława i Mariannę Sysik
7:30 + Mieczysława (25 r. śm.) i Bożenę Kardialików, Elżbietę Widyńską
8:30 – Msza na zakończenie roku szkolnego SP nr 3
9:30 – Msza na zakończenie roku szkolnego SP nr 4
17:30 + Sławomira Kalińskiego (greg. 19)
18:00 O Boże błog., op. Matki Bożej, zdrowie i wszelkie potrzebne łaski dla Pawła Kalińskiego w 18 r. ur.
18:30 – Nabożeństwo czerwcowe

 

Środa – 19 czerwca 2019 r.

 

Godzina Intencja
6:30 + Kazimierę Zborowską (31 r. śm.)
7:00 + Sławomira Kalińskiego (greg. 20)
7:30 + Kazimierza Małka (20 r. śm.), Irenę Młyńską, Bronisławę i Wawrzyńca Rosiaków
8:00 – Msza na zakończenie roku szkolnego Osiemdziesiątki i Ogrodnika
17:30 + Władysława i Zofię Niewiadomskich
18:00 1) – Masza święta z Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
  2) – w int. modlących się przy kapliczce Sochaczew Wieś
18:30 – Nabożeństwo czerwcowe

 

Czwartek – 20 czerwca 2019 r. – Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa

 

Godzina Intencja
6:30 + Jana Jaworskiego (19 r. śm.)
8:00 1) + Ks. Prałata Antoniego Wiśniewskiego (17 r. śm.)
  2) + Jana (35 r. śm.), Kazimierę (18 r. śm.), Kazimierza (3 r. śm.) i Adama Górskich, zm. z rodz. Górskich i Kubiaków
9:30 1) + Sławomira Kalińskiego (greg. 21)
  2) – O Boże błog., op. Matki Bożej, zdrowie, wszelkie potrzebne łaski dla Sylwii i Sebastiana w 6 r. ślubu i dla ich dzieci
11:00 – Za Parafian
18:00 + Janusza Nowierskiego (im.), zm. z rodz. Nowierskich

 

Piątek – 21 czerwca 2019 r. – wsp. św. Alojzego Gonzagi, zakonnika

 

Godzina Intencja
6:30 + Franciszkę (2 r. śm.), Tadeusza i Rajmunda Zielińskich
7:00 + Sławomira Kalińskiego (greg. 22)
7:30 + Alicję i Tadeusza Buczków z rodzicami
17:30 + Krystynę (1 r. śm.) i Stanisława Stachlewskich
18:00 1) + Krystynę (5 r. śm.), Stanisława, Józefa i Stanisławę Królów, Romana i Julię Rykaczewskich
  2) – O Boże błog., op. MB zdrowie i wszelkie potrzebne łaski dla p. Rity w 60 r. ur.
  3) – w int. modlących się przy kapliczce Kuznocin Dolny
18:30 – Nabożeństwo czerwcowe

 

Sobota – 22 czerwca 2019 r.

 

Godzina Intencja
6:30 + Sławomira Kalińskiego (greg. 23)
7:00 1) + Jana i rodziców Tadeusza i Mariannę Szpleter
  2) + Stefanię Szpilską
7:30 + Jana Gawrońskiego, dziadków Gawrońskich i Kakietów
10:00 – Msza dla chorych – Helenę Żądło
16:00 – ślub: Monika Kiełbasińska i Bartłomiej Breś
17:00 – ślub: Anita Nowak i Paweł Szyperek
18:00 + Przemysława Milczarka (6 r. śm.)
18:30 – Nabożeństwo czerwcowe

 

Zmartwychwstałemu Panu polecamy ś.p.:

  1. Annę Flisiak-Seweryniak, ul. Warszawskiej
  2. Annę Gorzkiewicz, ul. Senatorskiej
  3. Piotra Palucha, ul. Pokoju
  4. Teresę Witkowską, ul. Hanki Sawickiej

Nazwisko imię Radnych Rady Parafialnej od 31.08.2016 r.

  Nazwisko imię Radnych Rady Parafialnej od 31.08.2016 r.  

                 Rejon.

 
 

 

 

Za Bzurą:

 

 

   
1. Karczewski Jerzy Kuznocin  
2. Ostrowska Alina Kuznocin  
3. Parśniak Teresa ul. Pułaskiego  
   

Czerwonka Parcel:

 

   
4. Kiewel Grażyna Czerwonka P.  
5. Nagłowska Rita Czerwonka P.  
6. Gontarz Bogumiła Czerwonka P.  
   

Wójtówka, Sochaczew Wieś:

 

   
7.   Jóźwiak  Katarzyna Wójtówka, Sochaczew Wieś.  
   

Prawa strona od Warszawskiej:

 

   
8. Fortuna Zbigniew Ul. Olimpijska – za Stadionem  
9. Tekliński Marek Ul. Piłsudskiego / Ogrodnik/  
10. Duński Stanisław Ul. Piłsudskiego – Ogrody  
11. Mieszkowska Stanisława Ul. Skłodowskiej – Milionerów  
12. Kujawa Rafał Ul. Warszawska – przed stadionem  
13. Stępowski Marek Ul. Traugutta i okolice.  
   

Lewa strona od Warszawskiej:

 

   
14. Zacharzewski Wojciech Ul. Warszawska – za Stylową  
15. Adamiak Marek Ul. Staszica  
16. Małecka Elżbieta Ul. Senatorska  
17. Dębek Maria Ul. 600-Lecia – Cebulki  
18.

19.

Wójcicka Maria

Chojnacki Benedykt

Ul. Żeromskiego – Cebulki

Ul. Żeromskiego i Pokoju.

 
   

Victoria:

 

   
20. Stopińska Krystyna Nowa Victoria.  
21. Słomińska Teresa Stara Victoria  
   

Rada Honorowa:

 

   
22 Leszczyńska Aniela    
23. Wolski Marek    
24. Jeznach Adam.    
25. Kwiatkowski Marek.